Cenník

Denne aktualizované doporučené ceny

http://online.asbis.sk

Cenník 1  - hlavný cenník. Cenník obsahuje doporučené ceny pre koncových užívateľov a je denne aktualizovaný. Ceny môžu byť aj o 10 - 15 % nižšie v závislosti od konkrétnej položky, prosím informujte sa. Cenník obsahuje nasledovný sortiment od nasledovných výrobcov.


http://www.swsd.sk/

Cenník 2 - doplnkový cenník. Cenník obsahuje doporučené ceny pre koncových užívateľov a je denne aktualizovaný. Ceny môžu byť aj o 10 -15 %  nižšie v závislosti od konkrétnej položky, prosím informujte sa. Cenník obsahuje naviac oproti cenníku 1 nasledovné komodity od ďalších výrobcov : odkaz


Cenník účtovných a administratívnych programov MRP - pozri www.mrp.sk


Cenník registračných pokladníc - pozrite www.elcom.sk Firma Elcom je najväčším slovenským výrobcom pokladníc. Sme servisným a obchodným partnerom firmy Elcom. Taktiež prerábame staršie pokladnice podľa nového zákona 289 / 2008.


Cenník Epson (atramentové tlačiarne, pokladničné tlačiarne, skenery, spotrebný materiál, ...) pre podrobný popis a doporučené koncové ceny - pozrite www.epson.sk Informujte sa na aktuálne ceny.


Antivírusový systém ESET NOD32 a Eset Smart Security. Dodávame tieto programy do 30 minút od objednávky. Sme autorizovanými partnermi firmy ESET, koncové ceny nájdete na www.eset.sk .


Papier

Cenník papier (xerografický a tabelačný papier, papierové kotúčiky, poradače a pod.)

cennik vo formáte xls Papier cenník vo formáte html Papier - html

(ceny sú orientačné)